SP1 Aktualności środa, 16 stycznia 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7737118
Aktualności
Konkurs MAT w naszej szkole PDF Drukuj Email

   10 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolski Konkursie Matematycznym MAT. Z zadaniami konkursowymi zmierzyło się 53 uczniów. Wyniki konkursu powinniśmy otrzymać w terminie do 8 tygodni od konkursu.

   Zachęcam do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Zapisy do 28 stycznia u nauczycieli matematyki. Wpisowe za udział w konkursie wynosi 9zł. W tym roku każdy uczestnik otrzymuje łamigłówkę – kulę.
Alicja Kurzydłofot: Alicja Kurzydło
 
Zajęcia z pedagogiem specjalnym PDF Drukuj Email
 
fot. Iwona Sobczak
 
Finał nauki pływania! PDF Drukuj Email

   Dnia 7 stycznia 2019 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania dla uczniów klas trzecich. Ogółem uczniowie odbyli 20 godzin lekcyjnych, nauczycielami –trenerami byli pani Barbara Mantyk i Aleksander Stachów. W apelu uczestniczyli uczniowie klas I- III.
Wszyscy uczniowie zdobyli Certyfikat nauki pływania, a dwoje uczniów zdobyło karty pływackie. Gratulacje!
   Odbył się także pokaz ratowników WOPR-u, którzy zaznajomili uczniów z zasadami ratowania osób z wody. Była to bardzo ważna lekcja!
Dziękuję nauczycielom uczącym - p.B. Mantyk i p. A. Stachów, wychowawczyni klasy trzeciej - p. W. Półtorak oraz p. Zbigniewowi Zdzitowieckiemu- szefowi ratowników za wspaniałe lekcje i opiekę nad bezpieczeństwem uczniów.
Honorata Kryszewska-wicedyrektor


fot. Edyta Talarowska
 
SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM PDF Drukuj Email

   8 stycznia uczniowie klas 4c i 4d spotkali się ze strażakiem, Panem Dawidem Lewandowskim. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa dzieci w domu i na dworze, a także zasad udzielania pierwszej pomocy. To bardzo ważne, by w czasie ferii dzieci dbały o swoje bezpieczeństwo. Nasz gość pochwalił wiedzę czwartoklasistów z tego zakresu. Szczególnie dużo uwagi poświęcił zagrożeniom, jakie niesie niesprawna instalacja grzewcza w domach. Dzieci mogły się dowiedzieć, jak powstaje czad i dlaczego jest taki niebezpieczny.
   Wszystkie dzieci dostały upominki, m.in. kamizelki odblaskowe, a najaktywniejsi uczestnicy spotkania zostali dodatkowo nagrodzeni – otrzymali czujniki dymu, dzięki którym zwiększą bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny w domu.
   Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy bezpiecznych ferii zimowych!
Edyta Talarowskafot. Aleksander Stachów
 
Lubuskie Biuro Koncertowe PDF Drukuj Email

   Każdego miesiaca uczniowie poszczególnych klas słuchają audycji muzycznych czyli koncertow organizowanych przez Lubuskie Biuro Koncertowe. W pażdzierniku na świetlicowej estradzie dominowała muzyka meksykańska, a w listopadzie królowała muzyka kompozytorow polskich. Występujacych artystów nagrodzono gromkimi brawami.
Izabela Kudokas-Drąg


fot. Izabela Kudokas-Drąg
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 335