SP1 Aktualności Pasowanie na Świetlika środa, 21 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8386598
Pasowanie na Świetlika PDF Drukuj Email

   Dnia 1 października 2018 r. w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetlika”. Na uroczystość przybyli Rodzice oraz p. wicedyrektor Edyta Talarowska. Wszystkich zgromadzonych przywitała uczennica klasy 5a Natalia Szczuka, a dzieci z klas II (Anita Szewczyk, Otylia Idzik, Laura Wąsowicz oraz Marysia Galuba) zaprezentowały kilka wierszy.
   Aby dołączyć do świetlicowej gromady, pierwszoklasiści w obecności rodziców, p. wicedyrektor, starszych kolegów i wychowawców świetlicy musieli przejść przez próby: sprawności, wiedzy oraz śpiewu. Uczniowie z powodzeniem przeszli wszystkie próby, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym p. wicedyrektor pasowała wszystkich na „Świetlików”. Uczniowie otrzymali od wychowawców „Medale Dzielnego Świetlika”, słodkie upominki oraz balony. Cała impreza przebiegała w wesołej i przyjaznej atmosferze. Od tej chwili nasze „Świetliki” czeka mnóstwo ciekawych i kreatywnych zadań.
   Dziękujemy wszystkim za przybycie, wychowawcom klas I za współpracę, a uczniom klas starszych za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.
Wychowawcy świetlicy
Monika Majerska
Katarzyna Sygutowska
Stanisława Bałdyga

fot. Wychowawcy świetlicy