SP1 Aktualności Co nam dają witaminy? piątek, 24 maja 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8126794
Co nam dają witaminy? PDF Drukuj Email

   Co nam dają witaminy? Takie pytanie postawili sobie uczniowie klasy 1B. Inspiracją do postawienia tego pytania był wiersz pod tym samym tytułem. Uczniowie nie tylko nauczyli się go na pamięć, ale i wykonali plakaty na ich temat. W klasie prezentowali wiadomości na temat roli witamin w życiu każdego organizmu - czyli człowieka. Plakaty zostały wyeksponowane na korytarzu szkoły. Widać było, że wzbudziły zainteresowanie wśród innych uczniów.
Opracowała Ewa Witkowska


fot. Ewa Witkowska