SP1 Aktualności Wsłuchani w muzykę Chopina piątek, 24 maja 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8126786
Wsłuchani w muzykę Chopina PDF Drukuj Email

   Wsłuchani w muzykę Chopina - to hasło konkursu dla klas 1-3, który odbył się w naszej szkole. Konkurs oczywiście był poświęcony Fryderykowi Chopinowi patronowi szkoły. Reprezentacje z poszczególnych klas miały do wykonania ciekawe zadania związane z życiem i twórczością Fryderyka Chopina. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat patrona szkoły. Wcześniej wszyscy uczniowie klas 1-3 wykonali prace plastyczne po wysłuchaniu muzyki Chopina. Najciekawsze zostały wyeksponowane na wystawie. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska.
Opracowały Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska i Wioletta Mutwil