SP1 Aktualności Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii poniedziałek, 15 października 2018
 

 
Logo Librus


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7548228
Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii PDF Drukuj Email
   Nasza szkoła współpracuje ze szkołą w Hiszpanii w ramach międzynarodowego projektu eTwinning. Wraz z innymi europejskimi krajami uczymy się angielskiego. Ostatnio nasi uczniowie mogli porozmawiać na żywo z Hiszpanami. Za pomocą transmisji przez Internet poznawaliśmy naszą partnerską szkołę w Leiro w Hiszpanii. Po przywitaniu i rozmowie mogliśmy obejrzeć „Talent Show” uczniów z tego kraju. Z zaangażowaniem oglądaliśmy młodych Hiszpanów, którzy śpiewali i grali na instrumentach. Po występach nagradzaliśmy artystów gromkimi brawami. Było to dla wszystkich niezapomniane przeżycie. Niedługo kolejne wideo-spotkania. Zachęcam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z otrzymanym certyfikatem projektu.
Izabela Mielniczek

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Izabela Mielniczek

alt
Certyfikat