SP1 środa, 21 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8386747
Dzień Bezpiecznego Internetu 2013 PDF Drukuj Email

   5 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu DBI 2013. Na uroczystość przybyli: Zastępca Burmistrza Miasta pan Edward Łyba, p. Sylwia Tyburska z Komendy Powiatowej Policji, p. Barbara Pieszak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Tematem przewodnim DBI 2013 były prawa i obowiązki cyfrowego obywatela, który ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, nauki, zabawy, ale jednocześnie ponosi odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Uczniowie wykonali prace w kategoriach: plakat i prezentacja komputerowa. Dyrektor SP 8 p. Tomasz Muńko wręczył nagrody, medale, dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu oraz dla nauczycieli, którzy kierowali pracą uczniów. Uroczystości towarzyszył występ teatrzyku Eko Cwaniak.
   Uczennice naszej szkoły: Angelika Stankiewicz kl. 6d (laureatka) i Gabriela Wyszyńska kl. 6c (wyróżnienie) otrzymały nagrody w kategorii prezentacja.
 Cezary Sułkowski
fot. Uczniowie SP8