SP1 środa, 21 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8386212
Doodle 4 Google 2013 PDF Drukuj Email

   Został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs Doodle 4 Gooogle. Dzieci z całej Polski po raz kolejny przemalowały logo Google. W tym roku należało wykonać pracę pod hasłem: „Mój pomysł na pomaganie innym”. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w konkursie. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac oraz na wystawę w holu szkoły.
Andrzej Woźniak
Teresa Mierzwińska
Cezary Sułkowski

fot. Cezary Sułkowski