SP1 Wydarzenia środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Inauguracja roku szkolnego 2020 - 2021

   1 Września dzieci poszły do szkoły w normalnym trybie. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach była gospodarzem miejskiej inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021. Wśród uczniów nauczycieli i rodziców gośćmi byli także Pani burmistrz Danuta Madej i jej zastępca, Pan Olaf Napiórkowski. Z powodów oczywistych uroczyste otwarcie miało skromniejszy niż zwykle przebieg i zorganizowane zostało tylko dla klas pierwszych. Po krótkich wystąpieniach Pani dyrektor Agnieszki Ropskiej oraz Pani burmistrz dzieci wraz z wychowawcami udały się do swoich klas.
Rajmund Kondratowicz
fot. Rajmund Kondratowicz

 
STOPKA