SP1 IT piątek, 24 maja 2019
 

DBI 2013 - ekspertem bezpieczeństwa zostań i Ty! PDF Drukuj Email

   W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodziliśmy 5. lutego. Z tej okazji serwis Sieciaki.pl zorganizował konkurs plastyczny, którego celem było przygotowanie plakatu dotyczącego bezpieczeństwa w czasie korzystania z Internetu. Uczniowie za pomocą rysunku, mieli opowiedzieć o bezpiecznym Internecie i bezpiecznym korzystanieu z jego zasobów.

I miejsce w konkursuie zajęła uczennica naszej szkoły - Kingi Piekut z kl. 5c, a wyróżnienia prace Kingi Kłosek z kl. 5c, Gabrieli Wyszyńskiej z kl. 6c i Patrycji Wągrowskiej z kl. 3b. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii prac.
Teresa Mierzwińska
Cezary Sułkowski
Aleksandra Sinkiewicz, 5c
Aleksandra Urban, 3a
Angelika Stankiewicz, 6d
Anna Matkowska, 4b
Daria Antonkiewicz, 5c
Emilia Miszkiel, 4a
Gabriela Wyszyńska, 6c (wyróżnienie)
Kinga Kłosek, 5c (wyróżnienie)
Iga Świątek, 5c
Kamila Benesz, 4a
Kamila Flis, 5a
Kinga Dowjat, 3a
Kinga Krekora, 3c
Kinga Piekut, 5c (I miejsce)
Klaudia Mazurek, 4c
Konrad Jarosz, 2c
Kornelia Przybyłek, 3c
Laura Busz, 2a
Laura Liber, 5a
Maja Berowska, 6b
Milena Wroczyńska, 5a
Natalia Kłobut, 5a
Nicola Drozdek, 2b
Patrycja Szewczyk, 6d
Patrycja Wągrowska, 3b (wyróżnienie)
Roksana Łobodziec, 2a
Szymon Kalinowski, 2b
Weronika Flaga, 2e

Galeria na stronie Sieciaki.pl