SP1 Dla rodziców Mam 6 lat poniedziałek, 22 września 2014
BIP SP1 Żary
Logo Librus
Ekologia
E K O L O G I A
Bezpieczne wakacje 2014
Logo
Zapraszamy
na naszego bloga
EnglishBlog
Logo Etwinning
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 ŻaryAktualności Samorządu Uczniowskiego
Odkrywcy talentów
 6 latek idzie do szkoły
logo FAR

Odsłon : 2811668
Check PageRank  
W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! PDF Drukuj Email

   Dnia 21 listopada 2013 r. odbył się w SP nr 1 w Żarach turniej sportowy pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci sześcio- i siedmioletnich. Uczniowie klas pierwszych i sześciolatki z Przedszkola nr 7 miały okazję popisać się swoją sprawnością i wiedzą związaną z właściwym odżywianiem się. Dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne na temat „Znana dyscyplina sportowa”. Radosne spotkanie zakończył zdrowy poczęstunek owocowo-warzywny oraz wspólna zabawa ruchowa przy muzyce. Dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.
Wchowawcy klas pierwszych:
K. Rewaj, I. Olszańska, W. Półtorak, E. Siatkowska
fot. Elżbieta Jusińska