SP1 Aktualności Zielona szkoła w Lubiatowie niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zielona szkoła w Lubiatowie

   W pierwszych dniach czerwca uczniowie z klas 1b i 1c wraz z opiekunami przebywali 3 dni na Zielonej Szkole w Lubiatowie. Dzieci miały możliwość nauki w bezpośrednim obcowaniu z przyrodą. Poznawały tajniki pięknego Jeziora Sławskiego. Podczas spotkania z leśnikiem zgłębiały wiedzę na temat zwierząt i roślin znajdujących się w lesie. Wspólne zabawy i nauka na łonie przyrody sprzyjały integracji grupy. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd bez rodziców, wielka próba samodzielności, którą wszyscy zaliczyli wspaniale. Wiele przeżyć dostarczył uczniom również pobyt w Parku Krasnala w Nowej Soli. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekują wyjazdu na następna Zieloną Szkołę, już …za rok.
Organizatorzy
H. Kryszewska
K. Ardelli
H. Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak i Honorata Kryszewska
 
STOPKA