SP1 Aktualności Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka klasy 2a i 2d do Kleinwelka

   W dniu 8 czerwca klasy 2a i 2d udały się na wycieczkę do Kleinwelka. Największą frajdą i zarazem wyzwaniem stały się na początku labirynty żywopłotów, z których wyjście nie było wcale łatwą sprawą. Następnie czekały na dzieci kolejne zadania - musiały się popisać swoją wiedzą ze znajomości postaci z bajek. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie parku dinozaurów. Dziesiątki figur dinozaurów poustawiane w lesie robiły ogromne wrażenie. Było słychać nawet ich groźne wycie i pomruki. Jednak największą frajdą dla dzieci był tzw. „małpi gaj”, którego przejście stanowiło niemałą trudność. Place zabaw, ślizgawki, wodny park i park człowieka pierwotnego to kolejne atrakcje wycieczki. Było też „wykopywanie” szczątek dinozaurów, no i oczywiście na koniec kupowanie pamiątek. Dzieci wracały do domów zmęczone i pełne wrażeń.
Ewa Siatkowska


fot. Wioletta Warguła
 
STOPKA