SP1 Aktualności Dzień Mamy w klasie 2a sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Mamy w klasie 2a

   Dnia 29 maja w klasie 2a odbyła się uroczysta lekcja z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym „na wesoło” oraz zagrali na fletach piosenkę „Zaproszenie”. Całość uwieńczyła piosenka w wykonaniu całej klasy.
   Mamy zostały obdarowane własnoręcznie wykonanymi prezentami i kwiatkiem. Na koniec uroczystości odbył się konkurs „Czy znam swoją mamę?”. Tu było różnie, ale i tak mamy i dzieci były zadowolone i wzruszone. Myślimy, że taki wyjątkowy dzień powinien zdarzać się nie tylko raz w roku. Oby więcej takich radosnych chwil przeżywały nasze mamy.
Ewa Siatkowska

fot. Wioletta Warguła
 
STOPKA