SP1 Aktualności II Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

II Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   Dzięki wspólnemu działaniu dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dzieci i sympatyków żarskiej JEDYNKI odbył się w sobotę, 13 czerwca 2015 r. na terenie szkoły II Festyn Rodzinny. 
 Uczestników czekało wiele atrakcji. Zabawa trwała nieprzerwanie od godziny 15.00 do 20.00 i nie przerwała jej nawet burza. ZEBRANO PONAD 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Pieniądze te zostaną przeznaczone na wybudowanie siłowni w plenerze dla starszych klas. 
   Na scenie występowały dzieci, które prezentowały swoje talenta: wokalne i taneczne, kilkoro z nich grało na instrumentach. 
   Nasz festyn uświetniły także występy zespołów rockowych RED SUNSET, OGRODOWY KRASNAL i ORANGE ROOM. Dzieci i ich rodzice korzystali również z wielu atrakcji w plenerze: malowanie twarzy, dmuchany zamek, przeciąganie liny, przejażdżka bryczką i quadem, pokaz crossów, pokaz ratownictwa WOPR-u, pokaz psa ratownika, pokaz pojazdów policji i straży miejskiej, pokaz motorów, wykonywanie bransoletek, lepienie w glinie i masie solnej, pokaz fitness, pokaz tańca belgijskiego, kiermasz książek, porady fryzjerskie i kosmetyczne, wykonywanie dekoracji z owoców i warzyw, pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, loteria fantowa z niezwykle wartościowymi fantami (m.in. usługi fryzjerskie i kosmetyczne, talony na pizzę do pizzerii TORINO, talony do solarium, lekcja pływania na basenie WODNIK), gry i zabawy językowe czy wykonywanie ozdób techniką decoupage. 
   W plenerze także można było zjeść pyszne ciasta, grochówkę lub kiełbasę z grilla. 
   II Festyn Rodzinny jeszcze bardziej zintegrował środowisko lokalne, ukazał, że współpraca dla dobra dzieci zawsze popłaca :-) 
   Zapraszamy do obejrzenia prawie tysiąca zdjęć w galerii szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski 


 


FOTORELACJA


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA