SP1 Aktualności Bal szóstoklasistów 2014/2015 poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bal szóstoklasistów 2014/2015

   W piątek, 19 czerwca 2015 r., odbył się w JEDYNCE bal uczniów klas szóstych. To szczególny dzień w życiu każdej szkoły, żegnamy się bowiem z uczniami, którzy przez sześć lat do niej uczęszczali, którzy przez sześć lat zdobywali wiedzę, którzy w niej napisali swój pierwszy ważny egzamin - sprawdzian szóstoklasisty.
   Spotkanie rozpoczęło się od poloneza. Następnie zaprezentowano piękny program artystyczny. Dzieci pokazały w nim swoje różnorodne talenty. Nie obyło się bez słów podziękowania Pani Dyrektor dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz podzięki przedstawicieli rodziców złożonej Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom szkoły.
   Po części oficjalnej we władanie uczniów wszedł zaprzyjaźniony ze szkołą DJ. Zadbał on o to, by ten pierwszy w życiu świeżo upieczonych absolwentów JEDYNKI bal pozostał na baaardzo długo w ich pamięci.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz poloneza.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA