SP1 Aktualności Przygotowania do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA SP 1 w Żarach czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Przygotowania do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA SP 1 w Żarach

   W poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., wszyscy pracownicy szkoły, pedagogiczni i niepedagogiczni, już od samego rana pracowali nad rozpoczętymi jeszcze w zeszłym tygodniu przygotowaniami do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA JEDYNKI. Poczty sztandarowy i flagowy trenowały krok przed jutrzejszym apelem, zespół wokalny doskonalił śpiew, pozostali dopracowywali stanowiska z kronikami, zdjęciami, wspomnieniami i innymi atrakcyjnymi ciekawostkami z życia naszej szkoły.
   Zapraszamy wszystkich do szkoły, aby zapoznać się z przygotowanymi wystawami oraz do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA