SP1 Aktualności Dyskoteka integracyjna w klasie 4c czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dyskoteka integracyjna w klasie 4c

   W czwartek, 24 września 2015 r., w gab. 304b SP 1 w Żarach odbyła się dyskoteka integracyjna uczniów klasy 4c z nowym wychowawcą, p. Piotrem Pałacem.
   Dzieci przyszły odpowiednio wcześnie, by przygotować gabinet. O godzinie 16.30 rozpoczęła się zabawa. Wychowawca zaproponował zabawę w szczelne owijanie ochotników papierem toaletowym. Konkurencja wzbudziła sporo emocji. Rywalizowały ze sobą cztery drużyny. Zwyciężyła ekipa Emilii D. i Igora R., dalsze miejsca zajęły zespoły Nikoli P. i Kacpra P. Nagrodą była… możliwość rzucania się strzępkami papieru. Klasa szalała, w pewnym momencie wpadła na pomysł, by ze wszystkimi strzępkami papieru ruszyć na wychowawcę :-)
   Uczniowie tańczyli i… niecierpliwie czekali na pizzę. W końcu przyjechała. I od razu zniknęła. Kto by pomyślał, że najmniejsi potrafią zjeść najwięcej? :-)
   Spotkanie przybliżyło uczniów do siebie , pozwoliło na bliższe zapoznanie z p. Piotrem (który zapomniał zabrać z domu swój magiczny aparat – dlatego też jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia).
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA