SP1 Aktualności Zanurzyć się w jesieni… poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zanurzyć się w jesieni…

   Jesień to pora roku skłaniająca do refleksji, bo liście spadają z drzew, bo dni są coraz krótsze, bo… . Ale jesień może także przysporzyć wiele powodów do radości: przecież taka feeria barw dookoła, opadłe liście szeleszczą pod nogami, a promyki słońca jeszcze całkiem przyjemnie ogrzewają. Dzieci ze świetlicy wybrały to drugie oblicze jesieni. Trzeciego listopada postanowiły „zanurzyć” się w jesieni. Wraz z opiekunami wybrały się do parku, by wielokrotnie przebiec parkowe przestrzenie, powietrze wypełnić wesołym gwarem, stoczyć bój na liście. Aż żal było po godzinie z powrotem wracać do szkoły…
Andrzej Woźniak

fot. Patrycja Dudkiewicz i Andrzej Woźniak
 
STOPKA