SP1 Aktualności Maskotka z Portugalii w naszej szkole czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Maskotka z Portugalii w naszej szkole

   Przez ostatni miesiąc gościliśmy w naszej szkole białego niedźwiadka - maskotkę z Portugalii. Uczniowie od razu pokochali pluszaka, który towarzyszył im na lekcjach języka angielskiego. Niedźwiadek uczył dzieci nie tylko angielskiego, ale także podawał informacje o swoim kraju. W klasach trzecich niedźwiadek uczył zdrowego stylu życia, a klasach drugich pomieszczeń po angielsku. Jednym z zadań projektowych było poznanie Halloween, święta krajów anglojęzycznych. W ramach projektu nagraliśmy piosenkę, napisaliśmy książeczkę o przygodach misia i stworzyliśmy prezentacje, relacjonujące wizytę maskotki w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z materiałami.
Izabela Mielniczek


Prezentacje z wizyty maskotki: Embed in Blog - collage


Fotorelacja


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA