SP1 Aktualności Książki naszych marzeń sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Książki naszych marzeń


 
   Nasza szkoła bierze udział w programie "Książki naszych marzeń". Projekt ten ma na celu rozwijanie zainteresowań i rozbudzanie wśród uczniów zamiłowania do czytelnictwa. W ramach tego programu szkoła otrzymała dodatkowe środki na zakup książek do biblioteki. O ich wyborze decydują uczniowie.
   W tym celu biblioteka przeprowadziła plebiscyt pod hasłem „Książki naszych marzeń". Każdy uczeń mógł zagłosować na swoją ulubioną książkę, którą chciałby mieć w bibliotece, by móc ją wypożyczyć. Uczniowie oddali 218 głosów. Po wnikliwej analizie wszystkich głosów sporządzono listę książek, które zakupimy, by spełnić życzenia uczniów. Mamy nadzieję, że będą one chętnie czytane. Do zobaczenia w bibliotece!
Jolanta Koch
 
STOPKA