SP1 Aktualności Andrzejki w klasie 1f piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Andrzejki w klasie 1f

   W piątek, 28 listopada 2015 r., klasa 1f uczestniczyła w Andrzejkowym Turnieju Wiedzy zorganizowanym przez wychowawcę, wróżkę Annę.
   W tym czasie uczniowie – czarodzieje i wróżki – zmagali się z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Nie zabrakło również zajęć plastycznych i muzycznych. Rolą wspomagających czarodziejów – mam – była pomoc w odczytaniu zadań ukrytych w magicznych kopertach. Ciężka praca czarodziejów została nagrodzona. Magowie otrzymali dyplomy i nagrody, nie zabrakło również poczęstunku i zabawy. Wspomagający czarodzieje przeprowadzili tajemnicze wróżby, w których można było poznać przyszłość i co najważniejsze - imię przyszłego małżonka.
Anna Andrukiewicz


fot. Wiktoria Czubacka
 
STOPKA