SP1 Aktualności Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 2e niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 2e

   Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w nasze szkole. W poniedziałek, 30 listopada, w miłej atmosferze, odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców uczniów klasy 2e. Przybyłe na zajęcia mamy odkrywały swoje talenty plastyczne i zamieniły się w prawdziwych artystów. Wykonały piękne stroiki i ozdoby świąteczne, które zostaną sprzedane na szkolnym kiermaszu.
   Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom za udział w zajęciach. Dzięki takiemu spotkaniu jesteśmy już w entuzjastycznym, bożonarodzeniowym nastroju.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA