SP1 Aktualności Mikołajki w bibliotece piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mikołajki w bibliotece

   Dnia 7 grudnia 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyły się „Literackie mikołajki” z niespodzianką.
   Dla wszystkich uczniów przygotowano zagadki i pytania związane z biblioteką, książkami i czytelnictwem. Najmłodsze dzieci, jak i starszych uczniów, pytaliśmy o autorów znanych książek, o postacie z bajek i baśni, o bohaterów lektur szkolnych i ich przygody. Były też zagadki dotyczące symboli narodowych i naszego kraju. Na trudne pytania uczniowie samodzielnie szukali odpowiedzi wśród naszego księgozbioru. W loterii uczestniczyło bardzo dużo uczniów, a nagrodą były słodkie niespodzianki i wypożyczona książka z biblioteki. Loteria była świetną okazją do przypomnienia i utrwalenia wiadomości związanych z książkami.

Zapraszamy na kolejne imprezy
organizowane przez bibliotekę szkolną!

Joanna Issel Jolanta Kochfot. Jolanta Koch
 
STOPKA