SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki 2015 sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Finał Szlachetnej Paczki 2015

   W tym roku po raz siódmy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy paczkę dla wybranej rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice oraz uczniowie. Finał akcji miał miejsce 11 grudnia. Udało nam się zebrać prawie wszystkie potrzebne dary, które zapakowaliśmy do 10 kartonów. Dołączyliśmy jeszcze wersalkę i lodówkę, których potrzebowała rodzina. Z relacji wolontariuszki wiemy, że przygotowana przez nas paczka wywołała radość i łzy wzruszenia na twarzach obdarowanej rodziny.
   Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji za okazane serce i zaangażowanie.
Małgorzata Łukowskafot. Małgorzata Łukowska


 
STOPKA