SP1 Aktualności Niespodziewana wizyta Mikołaja w Jedynce piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Niespodziewana wizyta Mikołaja w Jedynce

    Zbliża się jeden z najbardziej ulubionych dni roku. Ten dzień to 6 grudnia, w którym do większości dzieci przychodzi z wizytą św. Mikołaj. Najczęściej jednak nie bezpośrednio, tylko w postaci prezentów ukrytych w różnych miejscach domu. Również zdarza się, że odwiedza szkołę. Właśnie wysłał sms-a, że w Jedynce będzie gościć jutro od godz. 8.00 do wyczerpania wszystkich upominków, które ze sobą zabierze. Drogie Dzieci, bądźcie grzeczne i miłe, a na pewno przyjemność Was nie minie. Mikołaj zaprasza na spotkanie w holu szkoły przy pięknej, świątecznej choince.
    Życzymy Wam wielu miłych niespodzianek i prezentów.
    Fotorelację z wizyty Mikołaja w szkole będziecie mogli obejrzeć już we wtorek.


rys. Klaudia Michalska

Administratorzy
 
STOPKA