SP1 Aktualności KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ZAGRANICY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ZAGRANICY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

   Zbliża się Boże Narodzenie i na lekcjach zapanowała świąteczna atmosfera. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne z życzeniami po angielsku i po polsku. Własnoręcznie zrobione kartki wysyłamy do kolegów z zagranicy w ramach projektów współpracy międzynarodowej programu eTwinning. W tym roku wymienimy się kartkami ze szkołami z Grecji, Portugalii, Słowenii i Czech. Otrzymaliśmy już życzenia z tych krajów. Zachęcam do obejrzenia wystawy kartek przysłanych od kolegów z zagranicy w holu szkoły.
   Zapraszam również do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


Tablica z kartkami z różnych krajów

 


Kartki z zagranicy

 

Żaruś jest obecnie w Niemczech. On również otrzymał życzenia świąteczne od naszych uczniów.

alt
 
 
STOPKA