SP1 Aktualności Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Czas Świąt - nasz Żaruś w Niemczech

   W ramach międzynarodowego projektu wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi państwami. Dzięki realizacji zadań projektowych uczymy się języka angielskiego i poznajemy dzieci z całej Europy. Nasz Żaruś spędził Święta w Niemczech. Uczniowie z niemieckiej szkoły przygotowali dla nas prezentację w języku angielskim o tradycjach bożonarodzeniowych w ich kraju. W jej przygotowaniu aktywnie uczestniczył Żaruś. Zachęcam do obejrzenia, nauki angielskiego oraz obyczajów świątecznych naszego sąsiada.
Izabela Mielniczek


Film uczniów z Niemiec o tradycjach bożonarodzeniowych:

 
STOPKA