SP1 Aktualności II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

   14 stycznia 2016 r. s sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Żarach odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Żarach i Łużyckie Stowarzyszenie Artystyczno – Kulturalne ,,Żaranin''. Do zmagań wokalnych przystąpiło 56 solistów w pięciu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały: Marlena Wójtowicz, która w kategorii klas I-III otrzymała tytuł laureata i nagrodę oraz Milena Wójtowicz - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.
   Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji uczestników kategorii klas I-III i IV-VI, o czym z radością informują:
Izabela Kudokas-Drąg i Marzena Bałdyga

 
STOPKA