SP1 Aktualności Wyprawa klasy 3d do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wyprawa klasy 3d do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy

   17 lutego 2016 r. uczniowie klasy 3d wybrali się do Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy.
   Zostaliśmy powitani bardzo miło i serdecznie. Na początku wizyty zaprezentowaliśmy przedstawienie pt. „Proszę państwa, oto rok” oraz taniec arabski. Następnie wzięliśmy udział w lekcji języka polskiego i warsztatach cukierniczych, w czasie których dekorowaliśmy torty.
   Po poczęstunku przygotowanym przez uczniów tamtejszej szkoły gastronomicznej wybraliśmy się w przechadzkę po szkole. Największe wrażenie wywarła na nas sala gimnastyczna z gabinetem światła i basenem z kulkami.
   Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
   Dziękujemy naszej pani i Gospodarzom za tę wspaniałą wycieczkę.
Gosia Siwak, 3d


fot. Krystyna Rewaj
 
STOPKA