SP1 Aktualności Ekologiczni projektanci z klasy 2a czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ekologiczni projektanci z klasy 2a

   Pod koniec lutego dzieci z 2a zamieniły się w projektantów, krawców i modeli. Ich zadaniem było zaprojektowanie, stworzenie i zaprezentowanie ekologicznego stroju. Jedni projektanci podeszli do zagadnienia spokojnie - obmyślili plan, uzgodnili projekt i przeszli do tworzenia. Inni bardzo żywiołowo przeszli do projektu i tworzenia na samym modelu. Na koniec każdy model w towarzystwie projektantów zaprezentował swój strój.
   Gwar, radość tworzenia i świetne pomysły zostały uwiecznione na zdjęciach.
Pozdrawiam
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA