SP1 Aktualności Rajd Palmowy w SP 1 w Żarach czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Rajd Palmowy w SP 1 w Żarach

   Parafia Św. Józefa Oblubieńca oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowały wspólnie XVIII Międzyszkolny Konkurs Palmowy, wszystko w ramach Rajdu Palmowego, któy miał miejsce w niedizele, 20 marca 2016 r.
   Mimo deszczowej aury w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach było tego dnia bardzo wesoło. Uczestników konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną zgłosiło się naprawdę wielu, a same palmy prezentowały się wspaniale i kolorowo. Były one różnych rozmiarów, a największe miały kilka metrów. Turniej uświetniły występy uczniów z różnych szkół. Rodzice naszych dzieci upiekli przepyszne ciasta, natomiast piekarnia państwa Ślawskich z Lipinek Łużyckich ufundowała pączki. Firmy MAGOREX i APEX zasponsorowały nagrody. Każdy uczestnik, który przyniósł swoją palmę, otrzymał chociaż symboliczny upominek Emotikon smile Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielkom, paniom: Marzenie, Oli, Izie i Małgosi oraz księdzu Andrzejowi i księdzu Adrianowi, a także uczniom, którzy obsługiwali sprzęt nagłaśniający i fotograficzny.
   Oto wyniki konkursu:

GRUPY
I miejsce - klasy 1e i 1f z SP 1 w Żarach,
II mijesce - TDP Żary (palma na motywach kurpiowkich),
III miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny i Parafia Św. Antoniego w Lipinkach Łużyckich.

Wyróżnienia specjalne: Zespół Szkół Specjalnych w Żarach, DPS Miłowice, klasa 1b z SP 1 w Żarach.

INDYWIDUALNE
I mijesce - Dawid i Mateusz Szczygieł oraz Ewelina i Agnieszka Waśko,
II miejsce - Ewelina i Paweł Hirsch oraz Joanna Karolewicz,
III miejsce - Milena i Marlena Wójtowicz, Milena Kostecka oraz Gabrysia Wołoszyn.
   
   Gratulujemy!
Agnieszka Ropska, Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Wiktoria Czubacka
 
STOPKA