SP1 Aktualności Koło filmowe - spotkanie czternaste piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Koło filmowe - spotkanie czternaste

   W czwartek, 17 marca 2016 r. odbyło się czternaste spotkanie koła filmowego. Tym razem obejrzeliśmy przepiękny film Mały Książę w reż. Marka Osborne`a.
   Na szczęście twórca obrazu nie zekranizował wiernie książki autorstwa Antoine`a de Saint-Exupéry`ego, lecz wplótł w nią opowieść o dziewczynce, która mogłaby być koleżanką ze szkoły naszych uczniów.
   Film dostarczył nam wielu wrażeń, wzruszył nas i przypomniał, że dziecko… ma się bawić, gdy jest dzieckiem, ma być beztroskie, NIE ma spełniać ambicji rodziców. Dzieciństwo powinno być nauką prawdziwych relacji międzyludzkich, tak by wraz z wiekiem umieć zjednywać do siebie ludzi, by budować prawdziwe więzi.
Piotr Pałac
 
STOPKA