SP1 Aktualności Wizyta przedszkolaków czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta przedszkolaków

   Dnia 23 marca gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 7 w Żarach, które uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych. Każde z nich miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie liczenia, rozpoznawania liter, malowania, wycinania, w grach i zabawach sportowych. Przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, poznały nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz społeczność uczniowską klas 1-3. Wszyscy doskonale bawili się, były wspólne zdjęcia i wykonane prace.
   Dziękuję nauczycielom za ciekawie przygotowane lekcje!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA