SP1 Aktualności Witamy wiosnę! czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Witamy wiosnę!

   Za co lubimy wiosną? Za przylaszczkę, pierwiosnek, za sasankę w futerku, za żaby kumkające, za kukanie kukułki, za kaczeńce na łące.

Wiosna, a gdzież się podziewa?
Za jakie skryła się drzewa?
W leszczynach się chowa czy w klonach –
słoneczna, promienna, zielona?

   Dnia 12 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy 1b uczestniczyli w wiosennym spotkaniu w nowo powstałym parku wypoczynku przy ulicy Ludowej w Żarach. Dzieci zaprezentowały przedstawienie teatralne i piosenkę pod tytułem „Witamy wiosnę”. Żaby, bociany, wróble, sroki, kosy i tańcząca wiosna pokazały, jak należy żyć w zgodzie z naturą! Dziękuję wychowawczyni - pani Irenie Wiącek za przygotowanie uczniów, a rodzicom za pomoc i wsparcie.
Z wiosennymi pozdrowieniami
Honorata Kryszewska - wicedyrektor

Relacja telewizji Regionalnej


Występ uczniów



Fotorelacja

fot. Honorata Kryszewska i Jacek Kryszewski
 
STOPKA