SP1 Aktualności Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wymiana ekologicznych kartek ze szkołami z zagranicy

   Wysyłanie kartek na święta jest piękną tradycją, którą warto praktykować. Dzieci z naszej szkoły miały okazję wymienić się ekologicznymi kartkami z uczniami z innych europejskich krajów. Dzieci wykonały swoje kartki z papieru makulaturowego, wycinków gazet, kawałków sznurka, plastiku i innych materiałów. Kreatywność naszych uczniów mile mnie zaskoczyła. Powstały przepiękne kartki, które dzieci wypełniły życzeniami świątecznymi w języku angielskim. W tym roku wymieniamy się kartkami ze szkołami z Czech i Słowenii, z którymi współpracujemy międzynarodowo. Kartki można było obejrzeć na wystawie w holu szkoły. Otrzymaliśmy także podziękowania za kartki od naszych szkół partnerskich.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


Nasze kartki wysłane za granicę:


on piZap.com

Film jak zrobić kartkę świąteczną przesłany od uczniów ze Słowenii:
Fotorelacja

 fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA