SP1 Aktualności „Przygody Mikołajka” - konkurs czytelniczy dla klas IV sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Przygody Mikołajka” - konkurs czytelniczy dla klas IV

 
  Dnia 11 kwietnia 2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy pt. „Przygody Mikołajka” dla klas IV. Jego celem było wykorzystanie lektury szkolnej do zabawy i utrwalenie znajomości treści książki. Konkurs odbył się w formie gry planszowej, która spodobała się uczniom. Pytania i zadania były różnie punktowane, a zależało to od ich stopnia trudności. W zabawie liczyła się nie tylko wiedza na temat lektury, ale i szczęście. Jak to bywa w grach! Nagrodami były dyplomy, drobne niespodzianki i słodycze. 
 

 Wyniki konkursu:


I miejsce – klasa IV b
(Martyna Góra, Kornelia Kostecka, Szymon Drohomirecki)

II miejsce – klasa IV a
(Maciej Jasinowski, Nikodem Michalczewski)


III miejsce – klasa IV c
(Natalia Głowacka, Paweł Grześkowiak, Kacper Popowski)


Jolanta Koch, Joanna Issel


fot. Jolanta Koch
 
STOPKA