SP1 Aktualności LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII

   13 kwietnia uczniowie klasy 4b uczestniczyli w niezwykłej lekcji języka angielskiego. Na specjalne zaproszenie pani Iriny gościli nauczycielkę języka angielskiego z Kenii imieniem Brenda. Dzieci dowiedziały się o wielu ciekawostkach na temat kraju, z którego pochodzi.

Podopieczni bardzo chętnie zadawali pytania po angielsku Brendzie, a także odpowiadali na jej pytania. Lekcję wypełniły spontaniczne rozmowy po angielsku z dużą dawką pozytywnych emocji i uśmiechów wśród dzieci.

Na zakończenie lekcji dziewczynki namalowały na tablicy graffiti podsumowujące lekcję. Uczniowie zgodnie przyznali, że to było wspaniałe spotkanie, osobowość Brendy zrobiła na nich wielkie wrażenie. W przyszłości chcieliby zaprosić ją jeszcze raz na lekcję języka angielskiego.
Iryna Wojtiuk


fot. Iryna Wojtiuk
 
STOPKA