SP1 Aktualności Tydzień ekologiczny w klasie 2a czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Tydzień ekologiczny w klasie 2a

   Tydzień ekologiczny w klasie 2a obchodzimy intensywnie.
   W poniedziałek, pod hasłem "Zielone parapety" oraz patronatem koloru żółtego, parapety gabinetu 02c ozdobiły roślinki zasadzone przez uczniów klasy 2a - pod czujnym okiem i naszą troskliwą opieką oraz słoneczka wyrastają rzeżuszki, słoneczniki, pomidorki oraz kwiatki.
   We wtorek dzieci dbały o czystość w klasie pod patronatem koloru białego. Na koniec stworzyły piękne plakaty związane z czystością i oszczędnością wody, wymyślając hasła, które do tego zachęcą.
   W środę pod patronatem koloru niebieskiego uczniowie klasy 2a tworzyli znaki - krople czystej wody, które wykorzystamy podczas Marszu Ekologicznego. Uczniowie będą też nieść transparent głoszący, iż nasza szkoła działa ekologicznie.
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA