SP1 Aktualności Rejonowy etap konkursu wiedzy o Czerwony Krzyżu, Międzynarodowym Prawie Humanitarnym i Polskim Czerwonym Krzyżu piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Rejonowy etap konkursu wiedzy o Czerwony Krzyżu, Międzynarodowym Prawie Humanitarnym i Polskim Czerwonym Krzyżu

   Dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 – Gabrysia Wołoszyn z klasy 4a i Paweł Grześkowiak z klasy 4c - wzięło udział w rejonowym etapie konkursu z wiedzy o Czerwonym Krzyżu, Międzynarodowym Prawie Humanitarnym i Polskim Czerwonym Krzyżu.
   Konkurs ten odbył się 26.04.2016 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałem Integracyjnym w Żarach.
   Test wiedzy składał się z 20 zadań otwartych. Niestety, naszym reprezentantom nie udało się przejść do kolejnego etapu, ale byli bardzo blisko. Gabrysi i Pawłowi gratulujemy motywacji i będziemy im kibicować w przyszłym roku.
   Jednocześnie chcielibyśmy podziękować organizatorom za miłe przyjęcie.
Małgorzata Rupala


fot. Małgorzata Rupala
 
STOPKA