SP1 Aktualności Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016 piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Turniej warcabowy trzecioklasistów 2016

   Turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Jego celem jest kształcenie umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie koncentracji uwagi, zdolności przewidywania oraz świadomego ponoszenia skutków swoich decyzji.

   W tym roku poszczególne klasy: 3a, 3b, 3c i 3d reprezentowały 3-osobowe drużyny. Rozgrywki odbyły się w świetlicy szkolnej w dniu 12.05.2016 r. Przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze wg zasady „każdy z każdym”. Najwięcej partii wygrała Zuzia Nowacka z klasy 3c. Na drugim miejscu ex aequo uplasowali się Natan Kozioł z 3b i Wojtek Grygosz z 3a. Trzecie miejsce zajęli – też równolegle - Emilka Jóźwiak, 3c i Wiktor Kelm z klasy 3d.

   Wszyscy uczestnicy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim też - za godną postawę i przestrzeganie zasad fair play - należą się brawa i gratulacje!
Andrzej Woźniak


fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA