SP1 Aktualności Otwarcie parku na Ludowej poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Otwarcie parku na Ludowej

   Dnia 28 maja 2016 roku uczniowie klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni pani Ireny Wiącek uczestniczyli w otwarciu Parku przy ulicy Ludowej. Dzieci zaprezentowały wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, zatańczyły „Twista”. Przygotowany repertuar cieszył się ogromnym powodzeniem i wzbudził zainteresowanie wśród mieszkańców Żar, a jednocześnie publiczność miała okazję przenieść się na chwilę w lata 70-te. Dziękuję pani Irenie Wiącek za przygotowanie części artystycznej, a rodzicom za wsparcie i pomoc!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA