SP1 Aktualności Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni - nasadzanie roślin

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną. Z tego też powodu w piątek, 20 maja 2016 r. o godzinie 16.30 zebrała się pod SP 1 w Żarach grupa ponad trzydziestu osób - rodziców, uczniów i nauczycieli - by wspólnie nasadzić około 50 roślin - m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pogoda dopisała, zebrani sprawnie i z poświęceniem pracowali, by teren wokół JEDYNKI był jeszcze piękniejszy. Szkolnymi koordynatorkami tego dzieła są: p. Iza Wąsicka, p. Joanna Naumik oraz p. Krysia Rewaj. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły! :-) Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac


fot. Oliwia Dembska, kl. 6c
 
STOPKA