SP1 Aktualności Zielona Szkoła "Dziwnówek" 30.05-3.06.2016 czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zielona Szkoła "Dziwnówek" 30.05-3.06.2016

   W dniach od 30.05 do 3.06.2016 klasy 3a, b, c, d wraz z wychowawcami uczestniczyły w Zielonej Szkole w Dziwnówku. Dzieci oprócz nauki spędzały czas ze sobą, ucząc się współdziałania w grupie. Wśród licznych atrakcji był rejs statkiem po Zatoce Kamieńskiej, pobyt w Parku Dinozaurów, dyskoteka oraz pasowanie na "Wilka Morskiego". Dzieci oprócz konkurencji sportowych musiały wykazać się wiedzą dotyczącą morza i zajęć ludzi mieszkających w tych okolicach, a także, jak na "wilka morskiego" przystało zjeść cytrynę i przyjąć pasowanie od Neptuna - boga mórz.
   W ostatnią "zieloną noc" przeżyły swoje pierwsze smarowanie pastą. Usmarowane, ale zadowolone ze wspólnie przeżytych chwil, wróciły w piątek do domów i swoich stęsknionych rodziców.
Wiesława Półtorak,
Ewa Siatkowska,
Izabela Olszańska,
Krystyna Rewaj
Wioletta Warguła -rodzic


fot. Wioletta Warguła i Izabela Olszańska
 
STOPKA