SP1 Aktualności Świętuj różnorodność - Celebrate diversity! - Nasza szkoła w międzynarodowej kampanii czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Świętuj różnorodność - Celebrate diversity! - Nasza szkoła w międzynarodowej kampanii
   W maju nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowej kampanii promującej różnorodność. W klasach piątych przeprowadziliśmy debatę na temat różnorodności. Dowiedzieliśmy się, czym dla naszych uczniów jest różnorodność i jak chcieliby ją promować. Zgodnie z założeniami Kampanii stworzyliśmy krótką prezentację, która przekazuje nasze wnioski i przemyślenia. A oto film:
   Europe Day & eTwinning celebration" - projekt promujący różnorodność w Europie Wzięliśmy też udział w międzynarodowym projekcie eTwinning "Europe Day & eTwinning celebration". W ramach projektu odbyło się wiele działań, realizowanych wspólnie z innymi szkołami z całej Europy. Przykładem może być nasza wspólna tablica poniżej. Chętnych zapraszam do obejrzenia inicjatyw, dostępnych na stronie naszego projektu.
Izabela Mielniczek

Tablica

Na mapie możecie zobaczyć szkoły, które realizują z nami projekt: 
 


 
STOPKA