SP1 Aktualności Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł”

   W marcu 2016 r. odbył się ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” dla duetów artystycznych dziecko-dorosły, którego organizatorem był portal kulturalny duże Ka (www.duzeka.pl) i Papierowy Pies (papierowypies.pl), zaś patronem honorowym - Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem było propagowanie czytelnictwa i działań twórczych wśród dzieci i dorosłych. Zadaniem było napisanie i zilustrowanie opowiadania, bajki, baśni lub komiksu. W konkursie wzięła udział Julia Danielczyk z kl. VI c wraz ze swoim tatą, zajmując III miejsce.
Gratulujemy!
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch
 
STOPKA