SP1 Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

   W piątek, 24 czerwca 2016 r., zebraliśmy się o godzinie 9.00 na pełnym słońca placu apelowym Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, by pożegnać rok szkolny 2015/2016.
   Pożegnań zresztą było więcej: na zasłuzoną emeryturę odchodzi wieloletnia dyrektorka SP 1 w Żarach, pani Ewa Krauze-Michalska. Odeszło też kilkoro nauczycieli, młodych i zdolnych ludzi, którym życzymy wszystkiego, co dobre.
   Nie sposób nie wspomnieć tu o naszych ukochanych szóstoklasistach. Cóż - będziemy tęsknić, obyście odnieśli w życiu mnóstwo sukcesów!!!
   W czasie apelu odczytano imiona i nazwiska uniczów wzorowych, szóstoklasiści otrzymali z rąk pani dyrektor Agnieszki Ropskiej oraz pań wicedyrektorek Honoraty Kryszewskiej i Edyty Talarowskiej świadectwa ukończenia szkoły.
   Był też jeszcze jeden bardzi miły akcent, pani Elżbieta Jusińska obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestolecia pracy. Gratulujemy!
   Po zakończeniu spotkania uczniowie wraz z wychowacami udali się do swych klas, by odebrać świadectwa i rozpocząć wakacje.
   Dziękujemy wszystkim - Rodzicom, Opiekunom, Przyjaciołom JEDYNKI - za życzliwość i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA