SP1 Aktualności VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

   W piątek, 30.09.2016 r., odbył się w naszej szkole VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia.
   Egzaminatorzy klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli ponad 100 egzaminów na znajomość tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Koordynatorzy:
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewskafot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska
 
STOPKA