SP1 Aktualności Dzień głośnego czytania czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień głośnego czytania

   W dniach 29-30 września w bibliotece i świetlicy odbyło się głośne czytanie bajek i wierszy Ewy Szelburg-Zarembiny oraz innych książek. Czytano „Dary czterech wróżek”, „Bajkę o jabłuszku i Ogrodowym Ludku”, „Wesołe historie”, „Przez okrągły roczek”, „Dziadzio Mrok” i in. Do akcji włączyli się uczniowie i nauczyciele świetlicy, a także rodzice i nasi absolwenci. Dzieci słuchały czytanych tekstów, jak również same doskonaliły technikę głośnego czytania. Chętnych nie brakowało! Również w klasach nauczyciele i uczniowie głośno czytali wybrane teksty. Tak naprawdę, Dzień Głośnego Czytania trwa cały rok, więc…… CZYTAJCIE!!!
Jolanta Kochfot. Jolanta Koch i Małgorzata Kaźmierczak
 
STOPKA