SP1 Aktualności SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z FRANCJI piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z FRANCJI

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie klasy 4c spotkali się za pośrednictwem Internetu z dziećmi z Francji. Mogli oni sprawdzić swoje umiejętności językowe w prawdziwej sytuacji komunikacyjnej. Dobrani parami rozmawiali o sobie w języku angielskim. Śpiewaliśmy piosenki w języku angielskim, polskim i francuskim. Kolegom z zagranicy pokazaliśmy pocztówki, które otrzymaliśmy od nich z okazji Europejskiego Dnia Języków. Mogliśmy także obejrzeć nasze kartki we Francji.
   Było to pierwsze, pełne emocji i pozytywnych wrażeń, spotkanie.
   Zapraszam do obejrzenia relacji,
Izabela Mielniczek

 
STOPKA