SP1 Aktualności „Zanurzyć się w jesieni 2016” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Zanurzyć się w jesieni 2016”

   W dniu 7.10. 2016 grupa dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej odbyła w parku zajęcia integracyjno-rekreacyjne z serii „Zanurzyć się w jesieni”. W tym roku przybrały one tytuł: „A ja jestem jesiennym drzewem”. Dzieci miały możliwość poznania nazw drzew rosnących w parku, połączenia w pary liści drzew i ich owoców, lepszego zintegrowania się jako grupa rówieśnicza. Zdobytą wiedzę i doświadczenie uczestnicy zajęć mogli utrwalić rysując kredą na boisku szkolnym.

  Zajęcia okazały się świetnym połączeniem rekreacji na świeżym powietrzu, zdobywania wiedzy przyrodniczej i wychowania proekologicznego.
Andrzej Woźniakfot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA